załóżmy w przybliżeniu... kupuję 15 kg worek Josery za 139 zł w sklepie internetowym...
Świt ważący ok. 40 kg (żeby Ci nie skłamać) je w przybliżeniu 400 g dziennie (a więc 2 porcje po 200g)...
a więc 15 kg będzie jadł przez przeszło miesiąc: ok. 37 dni i jeśli nie walnęłam się w obliczeniach kosztuje to niecałe 4 zł dziennie...
niestety nie jestem bardziej ekonomiczna od niego...
Josera nie jest może karmą, którą chciałabym karmić psa (bo chciałabym dużo lepszymi, a więc droższymi... ale to na razie musi Świtowi starczyć) a moim skromnym zdaniem jest lepsza od Pedigree i Chappi razem wziętych...
EDIT: a jednak skłamałam - spojrzałam na Allegro - albo ceny poszły nieznacznie w górę, albo źle pamiętam; za 145 zł/15kg milion gratisów, przesyłka kurierska za free itd.
I nie zrozum mnie źle - nie namawiam do Josery, może być cokolwiek innego, byleby nie supermarketowego... Nastrój sam Ci powie co by chciał jeść
